O nas

Szanowni Państwo

            Nasza firma powstała w 2001 roku i od początku swej działalności zajmowała się produkcją reklamy wizualnej. Rzetelna praca, profesjonalne podejście do realizowanych produkcji oraz nieustanna modernizacja i rozbudowa parku maszynowego stały się czynnikami, dzięki którym od wielu lat utrzymujemy pozycję lidera w branży reklamowej.

            Produkcję reklamy rozpoczynamy od kreacji. Zespół doświadczonych grafików tworzy projekty w oparciu o bieżące trendy rynkowe a następnie, po akceptacji klienta zostaje on przekazany do dalszej produkcji.

            Nasze nowoczesne hale produkcyjne zajmują powierzchnię ponad 800 m2 i składają się z drukarni techniką UV pozwalającą na bezpośredni nadruk na szkle, drewnie i płytach kompozytowych, drukarni solwentowej, działu obróbki ślusarskiej, lakierni, obróbki maszynowej i działu montażu reklam. Posiadamy najnowsze urządzenia, pozwalające na kompleksową produkcję każdego rodzaju materiałów a nasz doświadczony personel cechuje precyzja, zaangażowanie i pełen profesjonalizm.

            W naszej ofercie, poza drukiem, znajdziecie Państwo produkcję kasetonów z podświetleniem LED, flagi i banery reklamowe, pylony, konstrukcje stalowe jako nośniki dla wielu mediów i tablice reklamowe. Zajmujemy się również oklejaniem samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych (w tym specjalistycznych) i autobusów.

            Poza produkcją, oferujemy również montaż reklam na terenie całego kraju. Posiadamy wszelkie uprawnienia, m.in do prac na wysokościach, i urządzenia wymagane do kompleksowego montażu w każdych warunkach. Do grona naszych zadowolonych klientów zaliczają się takie firmy jak: Barlinek, Northfood, ORLEN, VIVE Tauron Kielce, Castrol, PKP, Dyckrehoff, Grupa VIVE, Kielecki Park Technologiczny, Lafarge, Galeria Korona Kielce i Świętokrzyskie Centrum Onkologii.