Reklama zewnętrzna

Skuteczna reklama zewnętrzna ma bezpośredni wpływ na podkreślenie pozytywnego wizerunku firmy oraz jej profesjonalizmu. Wykwalifikowana kadra pracowników, bogate zaplecze maszynowe oraz doświadczeni montażyści to gwarancja zadowolenia z naszych realizacji.

W swojej ofercie posiadamy:

KASETONY REKLAMOWE

Kasetony reklamowe wykonane z aluminium lub z dibondu. Kasetony to klasyczna forma reklamy zewnętrznej a szeroki zakres doboru materiałów do ich wykonania pozwala na dostosowanie ceny do potrzeb klienta. Oferujemy kasetony podświetlanie, nie podświetlane, szyldy reklamowe, pylony i przestrzenne litery podświetlane w różnych technikach wykonania. Do podświetlenia naszych produkcji stosujemy świetlówki lub diody LED.

LITERY PRZESTRZENNE

Litery przestrzenne ze styroduru to forma skutecznej i przystępnej cenowo reklamy zewnętrznej. Litery są odporne na warunki atmosferyczne i mogą mieć różne kształty i wielkości. Oferujemy litery przestrzenne malowane na dowolny kolor specjalistycznymi farbami z opcją oklejenia lica z frezowanej plexi we wskazanym kolorze.

POTYKACZE

Potykacze to skuteczna i tania forma reklamy, która może być stosowana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Wykonujemy potykacze z giętego PCV oklejone folią z wydrukiem zabezpieczonym laminatem stałym. Optymalna i najbardziej popularna wielkość druku to 100x70 cm.

SYSTEMY INFORMACJI MIEJSKIEJ

Nowoczesny System Informacji Miejskiej to m.in. estetyczne tablice z nazwami ulic, wykonane z blachy ocynkowanej o grubości 0,8 mm lub blachy aluminiowej 1 mm. Standardowy wymiar tablicy to 750x165 mm, tablice posiadają zagięte krawędzie oraz specjalne uchwyty mocujące do słupków. Lico tablicy stanowi wydruk na folii odblaskowej zabezpieczonej laminatem UV.

TABLICE INFORMACYJNE I TABLICE REJESTRACYJNE

Ponadto w naszej ofercie znajdziecie Państwo tablice informacyjne, oznakowania szlaków, tablice tłoczone, tablice dla energetyki (grawerowane lub drukowane), flagi, ramy OWZ, tablice rejestracyjne i tablice rejestracyjne imienne. Tablice rejestracyjne wykonujemy wyłącznie po otrzymaniu pisemnego zamówienia z Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta lub Starostwa Powiatowego.

Na życzenie klienta dokonujemy również montaży na terenie całej Polski.